Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ziraat., Bankası ,.6 ay ertelemeli,. ihtiyaç ,kredisi ,başvurusu ,nasıl yapılır?, Ziraat ,Bankası 6 ,ay, ödemesiz kredi ,şartları ne?

6 ay önce
222 kez okundu

Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Ziraat Bankası 6 ay ödemesiz kredi şartları ne? gibi soruların yanıtları tüm kredi çekmek isteyen vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kamu bankalarının 5-7.5 ve 10 bin liralık düşük faizli 6 ay geri ödemesiz kredi kampanyası yoğun ilgi görüyor. Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi hakkında tüm merak edilenlere haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

6 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kredi başvuruları öncelikle internet şube ve mobil şubeden, müşterinin internet şube veya mobil üyelikleri bulunmuyorsa şubelerden de gerçekleştirilebiliyor. Banka yetkilileri, salgın riski nedeniyle zorunlu olmadıkça şubeye gelinmemesi gerektiğini belirtiyorlar.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURU EKRANI

ZİRAAT BANKASI 6 AY ÖDEMESİZ KREDİ ŞARTLARI NE?

Ziraat Bankası temel ihtiyaç kredisi için aylık hane halkı geliri 5 bin TL ve altında olan ücretliler, asgari ücretliler, emekliler, serbest meslek mensupları ve diğer orta ve düşük gelir grubunda yer alanlar başvurabiliyor. Başvurular 1 Nisan’da itibaren başladı.

GERİ ÖDEMELER NASIL OLACAK?

10 bin TL için; İlk 6 ay geri ödeme yok, sonrasında 30 ay boyunca her ay 376 TL ödenecek.

7 bin 500 TL için; ilk 6 ay geri ödeme yok, sonrasında 30 ay boyunca her ay 282 TL ödenecek.

5 bin TL için; ilk ay 6 ay geri ödene yok, sonrasında 30 ay boyunca her ay 188 TL ödenecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.