Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Muğla’da korkutan deprem

6 ay önce
130 kez okundu

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre bugün saat 13.09’da, merkez üssü Muğla’nın Ula ilçesi olan 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 7 kilometre altında meydana gelen deprem, Muğla’nın Ula, Köyceğiz ve Menteşe ilçelerinde hissedildi. Kısa süreli paniğe neden olan depremde, ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı.

Ula’nın kırsal Karabörtlen Mahallesi Muhtarı Gürkan Bozoğlu, “Depremi hissettik. Ancak endişe edilecek bir durum yok. Kısa bir panik yaşandı. Evlerinden dışarı çıkanlar oldu. Ancak kısa bir süre sonra herkes tekrar evlerine döndü” dedi.

Muğla Valisi Esengül Civelek, depremin Ula ilçesi ile yakın ilçelerde hissedildiğini belirterek, “An itibarıyla kentte herhangi bir olumsuzluk bulunmamaktadır.” dedi.

DEPREM ANI MARKETİN GÜVENLİK KAMERASINDA

Muğla’da meydana gelen 4.3 büyüklüğündeki depremin, zincir marketin şubesinde hissedildiği anlar, güvenlik kamerasınca kaydedildi. Görüntülerde, sarsıntıyı hisseden bazı müşteri ile market çalışanlarının panikle kaçıştığı ve raflardaki ürünlerin yere düştüğü anlar yer aldı. Marketteki çiftin korkuyla birbirine sarıldığı an da kameraya yansıdı.

Son dakika... Muğlada korkutan deprem

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.