Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fahrettin Koca son dakika açıklamaları neler? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika açıklamaları haberimizde…

6 ay önce
110 kez okundu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika açıklamaları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Koronavirüs Bilim Kurulu, koronavirüs salgını ile mücadelede son durumu görüşmek için video konferans yöntemiyle bugün de toplandı. Toplantı sonrası Bakan Fahrettin Koca açıklamalarda bulunuyor. Fahrettin Koca son dakika açıklamaları sıklıkla araştırılıyor. Konuya ilişkin bilgilere haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

FAHRETTİN KOCA AÇIKLAMALARDA BULUNUYOR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Bilim Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

Sağlık Bakanı Koca “(Koronavirüs salgını) Türkiye bu sınavdan şu ana dek yüzünün akıyla çıktı. Bizi bu noktaya, tedbirlere uyum ve titizlik getirdi” dedi.

Türkiye’nin, salgında kayıp sayısı olarak dünyada 80. sırada yer aldığını belirten Bakan Koca, “Hekimlerimiz bu başarıyı kişi sayısına düşen doktor sayısı az olmasına rağmen elde etmiştir” ifadelerini kullandı.

“Yoğun bakımda ölüm oranı yüzde 10’a geriledi” diyen Bakan Koca aynı zamanda hastalığın bitmediğini ve tedbirlerin devam etmesi gerektiğini de vurguladı.

Korona virüsü salgını sonrası normalleşme sürecine yönelik sorulan soruları da yanıtlayan Bakan Koca, Bilim Kurulu’ndan konuya ilişkin görüşlerin alındığını ve normalleşme sürecine ilişkin görüşmelerin de henüz devam ettiğini belirtti. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.