Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak? Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta? İşte yanıtı

6 ay önce
147 kez okundu

Bugün gerçekleşecek kabine toplantısı vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Toplantının, gündeminde normalleşme planı ve eğitimde atılacak adımlar ve LGS sınav tarihi olacak. “Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman açıklama yapacak?” sorusunun yanıtı merakla araştırılıyor. İşte detaylar…

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Kabine toplantısı bugün öğleden sonra gerçekleşecek. Toplantının saat 14:00 – 15:00 gibi başlaması bekleniyor. Toplantının başlaması halinde haberimiz içerisine eklenecektir.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE ZAMAN AÇIKLAMA YAPACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugünkü kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulunacak. Açıklamanın da akşam saatlerinde gerçekleşmesi bekleniyor. Saat bilgisinin netleşmesi halinde haberimiz içerisine eklenecektir.

KABİNE TOPLANTISINDA NELER GÖRÜŞÜLECEK?

Toplantıda 65 yaş üstündeki 7 milyon kişi için esnetme seçenekleri görüşülecek. 65 yaş üstündeki vatandaşların belirlenen gün ve saatlerde sokağa çıkabilmelerinin önünün açılması bekleniyor.

Gündemdeki önemli diğer maddelerden biri de normalleşme süreci. 4 aşamadan meydana gelen normalleşme planı, toplum sağlığını riske atmadan tedbirlerin kademeli gevşetilmesini içeriyor.

Eğitim alanında alınan kararlar açıklanacak. Okulların açılma tarihi ve LGS sınav tarihinin açıklanması bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.