Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Burhan Aykurt katili kim, kim öldürdü? Burhan Aykurt Müge Anlı olayında son dakika gelişmesi!

6 ay önce
174 kez okundu

Burhan Aykurt katili kim? sorusunun yanıtı tüm Müge Anlı takipçileri tarafından merak ediliyor. Atv ekranlarının ilgi ile takip edilen programı Müge Anlı’nın tekrar bölümleri ile gündeme gelen Burhan Aykurt cinayetine dair araştırmalar hız kazandı. 2019 yılının son günlerinde ortadan kaybolan Burhan Aykurt’un cesedi 2020 Şubat ayında Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunmuştu. İşte son gelişmeler..

BURHAN AYKURT OLAYINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ!

Ağabey Mahmut Aykurt’un çok çelişkili ifadeler verdiği herkes tarafından gözlemlendi. Usta televizyoncu Müge Anlı da; “Örneğin İzmir’de kardeşinin yaşıtlarında bir ceset bulunmuş gidip baktın mı?” diye bir soru sorunca Mahmut Aykurt; bulunan cesetleri sosyal medyadan takip ettiğini belirtti. Yanlış ihbarlarla arama çalışmalarının engellendiği de iddialar arasında.

BURHAN AKYURT’U ÖLDÜRÜP ATTIK!

Mahmut Akyurt son olarak gizemli bir kişinin kendisini arayarak “Kardeşini öldürüp attık” dediğini söylemesiyle Müge Anlı’yı bile şaşırttı.

ŞÜPHELER AĞABEY MAHMUT AKYURT’UN ÜSTÜNDE

Mahmut Akyurt’un beni gizemli bir kişi yolda durdurup, “Kardeşini öldürdük, attık” demesi üzerine, Müge Anlı canlı yayında canlandırma yaptı. Mahmut Akyurt, arabanın plakasını göremediğini söyledi. Müge Anlı, Akyurt’un ifadeleri ile uyuşmadığını söyledi.

MÜGE ANLI BURHAN AYKURT OLAYI NEDİR?

Aniden kaybolan 35 yaşındaki Burhan Aykurt için abisi Mahmut Aykurt, Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Mahmut Aykurt’un Müge Anlı’nın sorularına çelişkili cevaplar vermesi ve bazı şeyleri kafasından uydurduğunu itiraf etmesine üzerine Burhan Aykurt’un cinayete kurban gitmiş olabileceği üzerinde durulmuştu. Çevresinde bulunan insanları dolandırdığı emeklilik bahanesi ile birçok kişinin parasını aldığı öne sürülen Mahmut Aykurt, daha sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına çıkmama kararı almıştı.

Aykurt’un ağabeyi Mahmut Aykurt, bir aracın kendi önünü kestiğini ve aracın içindeki kişinin kendisine kardeşi Burhan Aykurt’un öldüğünü söylediğini, kardeşinin ormanlık alana gömülmüş olabileceğini söyledi. Şüpheli ve tutarsız açıklamalarda bulunan Mahmut Aykurt, Müge Anlı’nın ısrarı üzerine şu itirafta bulundu: Ben bunları kendi kafamda tasarladım, kafamdan böyle uydurdum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.