24 Haziran 2024

Aslı Bekiroğlu’dan İfşa Görüntüleri Hakkında Açıklama

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, sosyal medyada paylaştığı videolarla büyük bir üne kavuşmuş ve kariyerinde başarılı projelere imza atmıştır. “Adı Mutluluk” dizisiyle oyunculuğa adım atan Bekiroğlu, “İkimizin Yerine”, “Gülümse Yeter”, “Yol Arkadaşım” ve “Jet Sosyete” gibi yapımlarda rol almıştır.

Geçtiğimiz yıllarda, Aslı Bekiroğlu’nun DJ sevgilisi Can Koçkan ile çekilmiş müstehcen fotoğrafları internete sızdırılmış ve bu olay Bekiroğlu için zor bir dönem başlatmıştır. Bu olay sonrasında Can Koçkan’dan ayrılan Bekiroğlu, kısa bir süre sonra Çağrı Telkıvıran ile ilişki yaşamış ancak bu ilişkide de aradığı mutluluğu bulamamıştır. Şu sıralar DJ Taykun Karaduman ile aşk yaşayan Bekiroğlu, geçtiğimiz günlerde ilişkilerini duyurmuştu.

Sosyal medyada aktif olan Bekiroğlu, Hasan Can Kaya’nın “Konuşanlar” programında bu siber zorbalıkla ilgili açıklamalarda bulunmuş ve yaşadığı zor günleri paylaşmıştır. Aslı Bekiroğlu’nun eski sevgilisi Can Koçkan, 1995 yılında İstanbul’da doğmuş, Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra DJ’lik yapmaya başlamıştır. Koçkan, Bekiroğlu ile yaşadığı olay sonrasında sosyal medyada gündem olmuştu.

Aslı Bekiroğlu, sosyal medyada yayılan fotoğraflar nedeniyle psikolojik destek almış ve bu süreçte birçok ünlü isimden destek görmüştür. Bekiroğlu, siber zorbalığa karşı #sibersucaortakolma etiketiyle bir kampanya başlatmış ve takipçilerini iyi kalpli olmaya davet etmiştir.

Aslı Bekiroğlu’nun çıplak fotoğraflarının ifşa olduğu eski sevgilisi bakın kim çıktı?

Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun ifşa olan müstehcen fotoğrafları olay olmuştu.

Geçtiğimiz yıllarda ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu ile DJ sevgilisi Can Koçkan’ın müstehcen fotoğrafları ifşa olmuştu. Sıkıntılı günler yaşayan Aslı Bekiroğlu, Can Koçkan’dan ayrılmıştı. Ardından Çağrı Telkıvıran ile aşk yaşayan Aslı Bekiroğlu bu ilişkisinde de mutluluğu bulamamıştı.

asli bekiroglu sli 16 9 1549964884 16 9 1580583703

Bekiroğlu şimdilerde DJ Taykun Karaduman ile aşk yaşamaya başladı.

1496080

İkili geçen günlerde ilişkilerini ilan etmişti.

1200x627 asli bekiroglunun ciplak pozlarinin ifsa oldugu eski sevgilisi bakin kim cikti 1668755556809

Sosyal medyada aktif olan isimlerden biri olan ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu ve eski sevgilisinin, geçtiğimiz yıllarda uygunsuz pozları internete sızdırılmıştı. Can Koçkan ile müstehcen fotoğrafları ifşa olan ikili, zor günler yaşamıştı. Bekiroğlu, konuyla ilgili olarak yıllar sonra konuk olduğu Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programında açıklamalarda bulundu. Aslı Bekiroğlu’nun eski sevgilisi Can Koçkan ise sosyal medyada gündem oldu. Peki Can Koçkan bakın kim çıktı…

Okuman Gerek!  YouTube İçin En İyi Thumbnail Nasıl Oluşturulur?
asli bekiroglu ve can kockan baristi mi h24431 a2b05

Güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, sosyal medya hesabı Instagram’ı aktif kullanan ünlü isimlerden biri. Bekiroğlu’nun Can Koçkan ile müstehcen pozları ifşa olmuştu. İnternete sızdırılan fooroğrafları başına dert açan ünlü isim Bekiroğlu, o dönem psikolojik destek bile almıştı.

Aslı Bekiroğlu’nun sevgilisi Can Koçkan ile olan müstehcen fotoğraflarının sosyal medyaya sızdırılması olayı sonrası zor günler geçiren genç oyuncu Aslı Bekiroğlu’na birçok kesimden destek gelmişti.

Siber zorbalığa maruz kalarak sevgilisi Can Koçkan ile özel fotoğrafları sızan Aslı Bekiroğlu, ifşanın ardından zor günler geçirmişti.

can kockan 2

Aslı Bekiroğlu’nujn eski aşkı , Can Koçkan kimdir?

Can Koçkan, 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2014 yılında Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Bölümü’nü kazandı.

Üniversiteden mezun olduktan sonra DJ’lik yapmaya başladı. Can Koçkan 1.75 boyunda ve 70 kilodur.

Can Koçkan ile Aslı Bekiroğlu, siber zorbalığa maruz kalarak özel fotoğrafları internete sızdırılmıştı.

628765f0bf2144269c2995ef

Güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, geçtiğimiz yıllarda internete sızdırılan çıplak fotoğraflarıyla ilgili katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bekiroğlu, “Buraya gelmeden arkadaşımla konuştuk, kötü hikaye olarak ne anlatabilirim diye. Arkadaşımda dedi yazsınlar internete Aslı Bekiroğlu diye orada her şey çıkıyor” ifadeleriyle dikkat çekti.

Bir dönem çıplak fotoğraflarının internete sızdırılmasıyla gündeme gelen Aslı Bekiroğlu, o dönem sıkıntılı günler yaşamıştı.

Aslı Bekiroğlu o dönem sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada fotoğrafları paylaşanlar ve buna imkan sağlayanlar hakkında dava açacağını söyledi ve kötü niyetli kişilere prim verilmemesini istemişti.

‘Konuşanlar’ programında çıplak fotoğraf açıklamalarıyla yeniden gündeme gelen Aslı Bekiroğlu, ‘kötü hikaye’ olarak adlandırdığı olayla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Okuman Gerek!  Yapay Zeka Duygulara Sahip Olabilir Mi?

Bunun üzerine Hasan Can Kaya, “Çok karaktersiz bir şey söyleyeceğim. Sen gelmeden internete yazdık, baktık” diyerek programda herkesin gülmesine neden oldu.

ddd

O açıklamaların ardından Hasan Can Kaya, “Bunları yayınlayabilir miyiz Aslıcım” dedi.

Aslı Bekiroğlu ise “Yayınla ya neler yayınlandı. Bunlar koyar mı be” diyerek herkesi güldürdü.

Hasan Can Kaya ise daha sonrasında “Evet gerçekten onları da izledik” diyerek dikkat çekti.

Kendisine yapılanın bir siber suç olduğunu savunan birçok ünlü de Aslı Bekiroğlu’na, #sibersucaortakolma etiketi altında birleşerek destek vermişti. Aslı Bekiroğlu sosyal medyasından da paylaşım yaparak “#İyiKalpliOl çağrısının siber zorbalık yaşayan herkese umut olması dileğiyle. Siz de bu çağrının bir parçası olun.” notunu düşmüştü.

 

0x0 asli bekiroglunun annesine benzerligi sosyal medyada olay oldu gorenler sasti kaldi 1653034539257

ASLI BEKİROĞLU KİMDİR?

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu.

2006-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümünde arp ve solfej eğitimi aldı.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayımlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşayan Aslı Bekiroğlu, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım ve Jet Sosyete gibi yapımlarda rol aldı.

OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

2013: Beni Böyle Sev (Ayça) – Yardımcı oyuncu – TV dizisi

2015: Adı Mutluluk (Sera Yüksel) – Yardımcı oyuncu – TV dizisi

2016-2017: Gülümse Yeter (Yasemin Özdemir) – Başrol oyuncusu – TV dizisi

2016: İkimizin Yerine (Ceylan) – Yardımcı oyuncu – Sinema filmi

2017: Yol Arkadaşım (Bahar) – Başrol oyuncusu – Sinema filmi

2018: Dudullu Postası (Betül) – Yardımcı oyuncu – İnternet dizisi

2018-2019: Jet Sosyete (Melike Şahin) – Yardımcı oyuncu – TV dizisi

2019: Benim Tatlı Yalanım (Suna Doğan Yılmaz) – Başrol oyuncusu – TV dizisi

2021: Yetiş Zeynep (Zeynep ) – Başrol oyuncusu – İnternet dizisi

2020: Jet Sosyete (Melike Şahin) – Konuk oyuncu – TV dizisi

Okuman Gerek!  Bebeklerde Uyku Rutini Oluşturmak İçin İpuçları Nelerdir?

2021: Aşkım Bahardı (Bahar) – Başrol oyuncusu – TV filmİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir